Naše tipy, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Myšlenky, motta, aforismy, moudrosti, hlášky, úsloví, rčení

Citáty slavných, Myšlenky, motta, aforismy, moudrosti, hlášky, úsloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Síť, cestování, hry a informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: odkazy, cestování, Prapory českých měst, Vlajky amerických států USA, Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby, Super online kvízy, multimédia, Superhry a hry online zdarma, Profesionální klub ledního hokeje Vancouver Canucks, Životopisy osobností, V, Dopravní značení, URL

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Nebraska, Vermont, Tennessee, Montana, Iowa, Maryland, New York, Michigan, Západní Virginie, New Jersey, Missouri, Connecticut, Pensylvánie, Delaware, Arizona, Colorado, Jižní Karolína, Mississippi, Illinois, Ohio, Wisconsin, Utah, Idaho, Oregon, Louisiana atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Keywords:Obrázky na PC zdarma ke stažení, zábava, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, Lionel Messi fotbalista, Biografie slavných osobností, Nejhranější online testy a kvízy, zadarmo, Profesionální klub ledního hokeje Pittsburgh Penguins, pro dospělé, Nejlepší tapety na plochu zdarma, počítače

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Hry pro děti, Akční hry, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Adventury a tak dále.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, profese a zaměstnání, historie, přezdívky, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, mytologie, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, poruchy, osobnosti, politici, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, filozofie, věda, sportovci a sportovkyně, umělci a umění atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, počítač, mobilní telefon, notebook, PC, displej, tablet, phablet a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Windows NT, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Xubuntu, Mac, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Linux Mint. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, Rally, závody aut, nature - příroda, fantasy, ptáci, fraktály, Formule 1, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní a závodní auta. Stahujte v rozlišení 1280x720, 1080x1800, 1152x864, 4800x1200, 1600x1200, 320x568, 1280x854, 1440x900, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1920x1200, 360x720, 2560x2048, 2560x1600, 1152x1920 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Vlajky států USA, zajímavosti, tipy, Edmonton Oilers, volný čas, zeměpis, webovky, Obrázky k svátku, Státní prapory států světa, M, Online vánoční magazín, Kliparty pro dokumenty

Ftipy, vtipy, fóry, kameňáky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipy, fóry, kameňáky, vtípky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, židovské anekdoty apod.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Karetní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Pro dívky, Logické hry, Animace, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip, cestování, hry a informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: hyperlinky, Přehled souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie Alicia Keys, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejhranější hry online, doporučujeme, Kasino, Státní vlajky zemí, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Svíčky, Štědrý večer, Linux, Vánoční svíčky, Francouzsky, Vánoční stromek, Řetězy, Patchwork, Sněhová vločka, Německy, Vánoční tapety, K Vytisknutí, Štědrý den, Staroměstské náměstí, Mrazík, Vánoční pozadí, Brno, Ostrava, Milka, Pozadí, SMS, Vánoční ubrusy, Skleněné ozdoby, Alkoholový kalendář, Jmenovka, Wallpaper, Film, Vánoce, Lindt, Lego, Vánoční prostírání apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Omalovánky, online html5 hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Životopis, Královna, Miliardáři, Závodník, Nežijící, AIDS, Skladatel, Voják, KHL, Sebevražda, New York Rangers, Pop, Stoletá válka, Atentát, Prezidenti USA, Žhavé výstřely, Žijící, Itálie, První republika, Němci, Angličané, Kněz, Zpěvačky, NHL, Československo, Dallas Stars, Hejtman, Zlatý slavík, Překladatel, Pedagog, Čech, ČSSD, Poprava, Ital, Dabérka, Mluvčí apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Informace, cestování, hry a informace

Klíčová slova: F, internet, humor, výukové pomůcky, pro děti, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Online hry zdarma, kuriozity, weby, Obrázky vlajek měst ČR, Wallpapers na PC ke stažení, odkaz, Charlize Theron, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání
Profesionální klub ledního hokeje Detroit Red Wings
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajky států jižní Ameriky
Luis Suárez calciatore
Odkazy na partnerské weby
Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican
Zajímavé webové stránky
Jennifer Lopez fotky
Doporučené odkazy
Profesionální klub ledního hokeje Chicago Blackhawks
Singer Britney Spears
Linky na partnerské weby
Vlajka Tokelau
Tapety na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.