Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Kameňáky, fóry, vtipy, vtípky, frky, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, fóry, vtipy, vtípky, frky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: hyperlinky, K, internet, školství, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, V, výukové pomůcky, Nejhranější online testy a kvízy, Poker Permainan kartu, počítače, Vlajky spojených států amerických, Super online kvízy, Federace USA

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, filozofie, národnost, poruchy, lékařství, profese a zaměstnání, mytologie, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, politika, vlastnosti, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, psychologie, osobnosti, křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Michigan, Virginie, Texas, Wisconsin, New Jersey, Iowa, Jižní Karolína, Connecticut, Illinois, Missouri, Západní Virginie, Arizona, Washington, Kentucky, Kansas, Maryland, Georgie, Vermont, Ohio, Nebraska, Florida, Massachusetts, Kalifornie, New Hampshire, Oregon, Minnesota atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:tipy, F, Státní prapory států světa, URL, Obrázek Bruneta, zdroje informací, Super free web games zdarma, weby, Biografie, životopis Gisele Bündchen, odkazy, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Závodní, Logické, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Informace, cestování, hry, zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, monitor, phablet, smartphone, počítač, ultrabook, displej, PC, mobil, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows 10, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 98, Windows XP, Android, Windows Me, SUSE Linux. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, rostliny, auta, noční města, wallpapery, letadla, zvířata, voda a bubliny, motorky, motocykly, budovy a stavby, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, květiny, kytky. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1280x768, 1536x864, 1280x960, 1024x600, 1200x1920, 1680x1050, 1152x864, 750x1334, 1152x768, 768x1024, 2560x1440, 1366x1024 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dramatik, Protektorát, Československo, Ministr, Ital, Křesťanství, Faraon, Romantismus, Hudebnice, New York Rangers, Habsburkové, Scénárista, New Jersey Devils, Zavražděn, Renesance, HIV pozitivní, Američan, Archivář, Washington Capitals, Prezidenti USA, Rakušan, Skladatel, Avangard Omsk, Prezident USA, Vražedkyně, Spisovatel, Francie, Sci-fi, Prezidenti, Rétorika, Mluvčí, Rock ‚n‘ Roll, První republika, Podnikatelé, Rakousko-Uhersko, Obchodník apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, internetové stránky, info, O filmech Avatar 1 a 2, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, webovky, Skvělé hry online zdarma, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, humor, Wallpapers na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Vtipné texty, ftipy, frky, fóry, fórky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, frky, fóry, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Windows, O zvířátkách, O manželství apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, software, fyzika, latina, náboženství a křesťanství, český jazyk, hardware, počítače, chemie, filozofie, cestování, politika, věda, různé, lékařství a medicína, stavebnictví, kultura, zločin a právo, nápoje, ekonomie a ekonomika, rostliny, technika, literatura, internet atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro kluky, Sharon Stone, zdarma, Online životopisy, biografie, Seznam státních vlajek, Tapety na plochu Vesmír, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Omalovánky, online html5 hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Deskovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Oddechové hry apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: kuriozity, Full HD tapety na PC zdarma, Dopravní značení, zeměpis, Onlinovky zdarma, Obrázek Těhulky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky vlajek měst ČR, Online adventní magazín, cestování, zábava, Online zeměpisné testy zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Biografie, životopis Mary-Kate Olsen
Obrázky k svátku a k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Desktop computer wallpapers
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Životopisy slavných osobností
Zajímavé internetové odkazy
World countries and flags
Linky na partnerské weby
Karl Marx, Adam Smith
Ruletka Gra
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Finland
Texty blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.