Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, státy usa, geocaching, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, měny, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v notebook, phablet, počítač, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, PC, monitor, mobil, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Windows NT, Java ME, macOS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 10, Windows 10 Mobile. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, fantasy, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, zvířata, Formule 1, hmyz a pavouci, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, flóra, stromy, květiny, fraktály, motorky, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život. Dostupná rozlišení jsou 412x846, 1024x768, 1920x1440, 750x1334, 3200x1200, 1280x1024, 2048x1536, 2560x2048, 375x812, 1366x768, 1366x1024, 375x667, 800x1280, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080 atd.

Wallpapers na plochu PC - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. lze použít v phablet, smartphone, displej, ultrabook, notebook, mobilní telefon, počítač, mobil, tablet, monitor, PC a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 95, Linux Ubuntu, Java ME, Windows Server 2012, Windows Me, Windows NT, Lubuntu, Windows 98, Windows 7, Windows 10. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, wallpapery, zvířata, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, letadla, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 375x812, 1680x1050, 360x720, 320x568, 1366x1024, 854x480, 1536x864, 2560x1600, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 360x640, Full HD 1080x1920, 1280x800, HD 1280x720, 1024x600, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, Hry pro nejmenší online, cestování, Abstraktní tapety na plochu, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie, Wayne Mark Rooney - anglický fotbalista, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Egypt, Filozof, Rock ‚n‘ Roll, Starověký Egypt, Poslanci, Francouz, Pedagog, Režisér, Továrník, Rakousko-Uhersko, Němci, Malíř, Mluvčí, Brno, Olympijský vítěz, Ministr, Spisovatel, Poprava, Kněz, Herečka, Archivář, Francie, Nežijící, Američané, Trest smrti, Imitátor, Ekonom, Olympijští vítězové, Hudebnice, Sebevražda, Čech, Český slavík, Básníci, Vojevůdce, Zpěvačky, Upálen apod.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejlepší školní testy a kvízy, Wallpapers na plochu PC, info, Proxy server, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, školství, Obrázek Fitness, Dopravní značky, Dopravní značení, Obrázky na plochu počítače

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát soubory těchto typů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. lze použít v tablet, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, monitor, displej, smartphone, notebook a pro operační systémy Java ME, Linux Xubuntu, OSX, Windows NT, Mac, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows XP, Lubuntu. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, Formule 1, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, fantasy, nature - příroda, tenisté a tenistky, motorky, ptáci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, květiny, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fraktály. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 2560x1440, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1920x1440, 1680x1050, 2560x1920, 1080x1920, 2560x1600, 375x812, 1800x1440, 1600x1200, 800x600, 1920x1200, 1024x600 atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: hyperlinky, webové stránky, multimédia, Gabon, Přehled souborových přípon, Hry pro dívky online, Obrázky zdarma, Celebrita Elizabeth Hurley, Vlajky jednotlivých států USA, Státní vlajky států světa, zeměpis, zajímavosti

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, muži, ovoce, mapy, květiny, smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, zvířata, dopravní prostředky, ptáci, auta, Vánoce a Advent, rostliny, sport, halloween, osobnosti a lidé, láska, věda, ženy a dívky, hudba, symboly, stavby atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, rostliny, zkratky, literatura, latina, nápoje, jídlo, kultura, počítače, hardware, stavebnictví, matematika, věda, různé, školství, ekonomie a ekonomika, technika, náboženství a křesťanství, nástroje, bankovnictví, zločin a právo, filozofie, politika, internet atd.

Klíčová slova: Vlajky zemí světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Online hry omalovánky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na plochu PC, F, Alyssa Milano, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory českých měst

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Barbie hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Akční gamesky apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit soubory těchto typů: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, dokumenty, systémové soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online vánoční webzine, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí se zvířátky na PC, zdarma, doporučujeme, weby, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, F, Narozeninová přání a přáníčka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Další odkazy:

Laetitia Casta
Tým NHL Vancouver Canucks
Doporučené odkazy
Celebrita Rihanna
Luis Suárez
Tipy na Partnerské weby
Celebrita Natalia Oreiro
Odkazy na zajímavé weby
Bayern Munich
Naše tipy na zajímavé stránky
Tým NHL New York Islanders
AC Milán
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Státní vlajky amerických států
Haiti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.