Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Pro dívky, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry, Adventury, Logické hry a tak dále.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

World wide web, internet pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, multimédia, internetové stránky, Webové online testy zdarma, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, zeměpis, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry zdarma, zajímavosti, Dopravní značení, Životopisy osobností, Online životopisy, biografie

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Antropolog, Komik, Komunista, Archivář, NHL, Architekt, Skladatel, Prezidenti, Olympijský vítěz, Američan, Zavražděn, Orlík, Charta 77, Prezident USA, Slováci, Poslanci, Upálen, Herec, Češi, Hejtmani, Obchodník, Country, Vražedkyně, Zlatý slavík, Politik, Starověký Egypt, Němci, KSČ, Američané, Kněz, Hokejisté, Sci-fi, Továrník, Ministři, Voják, Pittsburgh Penguins apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Síť pro děti i dospělé

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O škole, O zvířátkách, Frky ze života, O mužích apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

Keywords:volný čas, Seznam souborových přípon, Státní vlajky zemí, kuriozity, Onlinovky - online hry, zdarma, Obrázky zdarma, Obrázky na PC ke stažení, Celebrita Amanda Bynes, info, Federace USA, Obrázky na PC

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Wyoming, Louisiana, Maryland, Washington, Mississippi, Colorado, Delaware, Severní Dakota, Vermont, Aljaška, Florida, Ohio, Havaj, Alabama, Západní Virginie, Massachusetts, Jižní Karolína, Montana, Jižní Dakota, Missouri, Arizona, New York, Rhode Island, Virginie, Wisconsin atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat soubory těchto typů: video soubory, písma, fonty, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunista, Imitátor, Lord, New Jersey Devils, Komunisté, Továrník, Ministři, Hudba, Stoletá válka, Filozof, Prezident, Trest smrti, Architekt, Protektorát, Rakušan, Politik, Herečka, Máj, Slovenští prezidenti, Florida Panthers, Vojáci, Rakousko-Uhersko, Američané, Prezident USA, Nežijící, Prezidenti ČR, Básník, Vůdce, Mluvčí, Olympiáda, Gymnasté, Ital, Ministr zahraničí, ČSSD, Státník, Boston Bruins apod.

Informace pro děti i dospělé

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Přísloví, motta, aforismy, výroky, moudrosti, moudra, hlášky

Slavné citáty, Přísloví, motta, aforismy, výroky, moudrosti, moudra, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Strategie, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Klíčová slova: webovky, F, P, Omalovánky k vytištění, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Celebrity Estella Warren, Americké federální vlajky, Super online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Vánoční svícen, Umělý vánoční stromek, Ježíšek, Jmenovky, Anglicky, Adventní trhy, Vánoční tapety, Píseň, Vánoční svíčky, Brambořík, Staroměstské náměstí, Rumové řezy, Vídeň, Řetězy, Vánoční koledy, Popelka, K Vytištění, Borovice, Kapr, Film, Tichá noc, Jarmark, K Vytisknutí, Lego, Ohňostroj, Osvětlení, Husarské knoflíky, Láska nebeská, Vánoční dekorace, Tablet apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: humor, A, pro dospělé, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Prapory českých měst, V, Přáníčka k narozeninám, pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky na plochu počítače

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Sportovní, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Klíčová slova: webové stránky, výukové pomůcky, počítače, Vše o Vánocích, internet, Biografie, životopis Erika Eleniak, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled zkratek a akronymů, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Nejhranější online testy a kvízy, Mamiko Tayama, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

United Arab Emirates
Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé webové stránky
Tinder app dating service
Tým NHL Colorado Avalanche
Tipy na Partnerské weby
Pozadí na plochu Windows
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tým NHL San Jose Sharks
Doporučené odkazy
Biografie, životopis Sarah Jessica Parker
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Adventní kliparty ke stažení zdarma
Vánoční obrázky na PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.