Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky, Strategie a podobně.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Klíčová slova: info, zeměpis, zajímavosti, V, Vlajky měst Jihomoravského kraje, webové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, pro dospělé, Tým NHL Montreal Canadiens, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značení

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Deskovky, Farmářské hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventury, Oddechové hry, Oblíkačky, Střílecí hry apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Informace, zábava, důležité informace

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přáníčko, Košíčky, Adventní věnec, Cesmína, Tapeta, Vánoční punč, Osvětlení do oken, Popelka, Vánoční stromek, Lego, Skleněné ozdoby, Neviňátko, Linecká kolečka, Štědrý večer, Sněhulák, Rostliny, Keramika, Schleich, Vánoční koledy, Vídeňský punč, Pokrmy, Adventní svícen, Štěstí, Šišky, Jezulátko, Hostina, Recepty, Zdraví, Pozadí, Jídlo, Ostrava apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:Státní prapory zemí světa, Skvělé hry online zdarma, Nejlepší hry pro dívky, zadarmo, Tým NHL Edmonton Oilers, Wallpapery na tablet, volný čas, Hry pro dívky online, Oslava narozenin a jmenin, Online hry zdarma, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, stavebnictví, literatura, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, počítače, internet, účetnictví, jídlo, věda, český jazyk, rostliny, náboženství a křesťanství, zkratky, technika, fyzika, nápoje, filozofie, chemie, materiály, latina, matematika, kultura, příroda atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, geocaching, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, okresy České republiky, státy usa, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Dopravní značky, Super free web games zdarma, pro děti, Celebrity, herečky, zpěvačky, Seznam zkratek a akronymů, M, weby, Sexy Denise Richards, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, webovky

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Omalovánky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventury, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Logické hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Deskovky, Farmářské hry apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Nové Mexiko, New Hampshire, Missouri, Massachusetts, Oregon, Nebraska, Virginie, Montana, Iowa, Colorado, Oklahoma, Mississippi, Rhode Island, Kansas, Arizona, Louisiana, Connecticut, Utah, Aljaška, Havaj, Jižní Karolína, Michigan, Pensylvánie, Idaho, New York atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Texty přání k svátku podle jmen, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, odkazy, Haiti, odkaz, hyperlinky, internet

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Nej hry online, výukové pomůcky, Vánoční web, Tapety na PC, Open format, zdroje informací, R, Online adventní magazín, V, Obrázky vlajek měst ČR, cestování, Christina Applegate celebrity, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Facebooková demence: Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Tým NHL Chicago Blackhawks
Linky na partnerské weby
Plzeňský kraj
Biografie, životopis Pink
Doporučené internetové odkazy
Vlajky zemí světa
Tipy na užitečné weby
Obrázek Sexy žena
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Odkazy na zajímavé weby
Film Avatar 1,2
Celebrita Holly Valance

Děkujeme vám za vaši návštěvu.